Oxybrazja

Oxybrazja – Dodent Łódź

Zanieczyszczone powietrze, niezdrowy tryb życia, złe odżywianie i nieprawidłowa pielęgnacja – to wszystko może w sposób bardzo negatywny wpłynąć na kondycję naszej skóry. Na szczęście dzięki nowym osiągnięciom techniki w dziedzinie medycyny estetycznej można kompleksowo dbać o cerę i odpowiednio ją pielęgnować.
Jedną z najnowszych, rekomendowaną przez lekarzy metodą na odmłodzenie i rewitalizację oferowaną w Dodent Łódź jest oxybrazja, inaczej nazywana również peelingiem wodno – tlenowym. Oxybrazja jest zabiegiem złuszczającym, bezdotykową metodą oczyszczenia, dotlenienia, regeneracji i rewitalizacji skóry. Taki rodzaj peelingu przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych pielęgnacją skóry, nawet dla osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Procedura jest całkowicie bezpieczna oraz bezbolesna, a zabieg przeprowadzany jest jedynie przy użyciu naturalnych, obojętnych dla organizmu składników.
Oxybrazja, kobieta, woda, uśmiech
Dzięki oxybrazji już po pierwszym zabiegu możliwe jest uzyskanie widocznego wygładzenia i odnowy skóry. Intensywne złuszczanie martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej jest łagodniejsze i przyjemniejsze od mikrodermabrazji. Dzieje się tak dlatego, że  nie dochodzi do mechanicznego ścierania naskórka, wywołującego podrażnienia i zaczerwienia.
Po zabiegu
Po zabiegu oxybrazji w naszym gabinecie w Łodzi Państwa skóra będzie oczyszczona, odświeżona, pozbawiona niedoskonałości i silnie nawilżona. Dodatkowo dzięki zastosowaniu soli fizjologicznej chłód odczuwalny w trakcie zabiegu koi ją i pomaga pozbyć się obrzęków. Zaznaczamy również, że przez pierwsze 48 godzin po zabiegu należy unikać opalania oraz kąpieli w chlorowanej wodzie. Zalecane jest również wypijać 8-12 szklanek wody mineralnej dziennie, aby spotęgować efekt nawilżenia skóry.
Zalecana częstotliwość:
Efekty działania oxybrazji widoczne są już po pierwszym zabiegu – skóra jest gładka i rozjaśniona. Jednak dla uzyskania lepszych rezultatów zalecana jest seria. Dla osiągnięcia konkretnego efektu warto wykonywać co tydzień w seriach 3-4 zabiegów, kolejny zabieg w zależności od reakcji skóry raz na 2-4 tygodnie lub jako jednorazowe odświeżenie i oczyszczenie skóry.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU OXYBRAZJI:
  • ostry, ropny stan zapalny skóry
  • opryszczka
  • wszystkie zakaźne choroby skóry
  • stany gorączkowe
  • nowotwory
  • przebyty atak serca
  • wysokie ciśnienie tętnicze
  • skóra poddana leczeniu laserem w przeciągu ostatnich 6 miesięcy