Pielęgnacja stóp

Pedicure klasyczny – Dodent Łódź Pedicure hybrydowy – Dodent Łódź Pedicure pielęgnacyjny – Dodent Łódź Pedicure podologiczny – Dodent Łódź Pedicure, zielone jabłko, paznokcie, stopy

Pedicure klasyczny – Dodent Łódź
Pedicure klasyczny to tradycyjny zabieg upiększający wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy przy pomocy cążek. Następnie zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi tarkami oraz frezarką. Na koniec stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany dla potrzeb danej stopy balsam oraz wykonujemy relaksacyjny masaż. Paznokieć odtłuszczamy i malujemy na wybrany kolor.
Pedicure hybrydowy – Dodent Łódź
W Dodent Kosmetyka mają Państwo również możliwość skorzystania z nowoczesnego zabiegu pedicure’u hybrydowego. Podobnie jak w przypadku manicure lakiery do pedicure hybrydowego różnią się od „zwykłych lakierów” – są połączeniem właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Lakierożel aplikowany jest na naturalną płytkę paznokciową i utwardzany za pomocą lampy UV. Dzięki temu pedicure hybrydowy jest trwalszy i jednocześnie mniej szkodliwy dla naszych paznokci niż pedicure żelowy. Efekt utrzymuje się na paznokciach około trzech tygodni.
Zalety pedicure hybrydowego:
  • Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier nie blaknie, nie kruszy się i nie odpryskuje.
  • Pedicure hybrydowy idealnie nadaje się na urlopy, wyjazdy służbowe.
  • Pedicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokcia, tak jak robią to tipsy.
  • Pedicure hybrydowy jest odporny na zmywacz do paznokci, jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.
  • Pedicure hybrydowy jest od razu suchy, nie potrzeba dodatkowego czasu na schnięcie lakieru oraz eliminujemy do 0 ryzyko odkształcenia się lakieru po nałożeniu butów
Pedicure pielęgnacyjny – Dodent Łódź
Pedicure ten polega na wykonaniu pedicure klasycznego lub biologicznego wzbogaconego o peeling, serum i maskę. W zabiegu wykorzystujemy skarpety elektryczne wydzielające i utrzymujące ciepło, co w dużym stopniu ułatwia wchłanianie składników aktywnych zawartych w kosmetykach.
Pedicure podologiczny – Dodent Łódź
Pedicure podologiczny polega na wzbogaceniu pedicur’u klasycznego o działania prowadzące do zlikwidowania bądź zmniejszenia dolegliwości takich jak np. modzele, nagniotki, odciski, wrastające, wkręcające paznokcie. Zespół kostmetologów w Dodent Kosmetyka Łódź po prawidłowym skróceniu paznokci za pomocą specjalnych narzędzi takich jak dłuto, skalpel, frezy opracuje zmianę, zabezpieczy i doradzi jak zapobiegać ich odnowieniu. Istnieje możliwość skoncentrowania się tylko na problemie i jego opracowaniu.