Przekłuwanie uszu

Przekłuwanie uszu – Dodent Łódź

Oferujemy Państwu nowoczesny zabieg przekłuwania uszu dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Zabieg jest krótki, w pełni bezpieczny oraz nie powoduje nadmiernego bólu, jak przy tradycyjnej metodzie przekłuwania ucha. Wykonujemy go przy pomocy profesjonalnego aparatu, w którym kolczyk instalowany jest bezdotykowo. Przekłuwanie uszu odbywa się z zastosowaniem sterylnych, antyalergicznych kolczyków z najwyższej jakości nieprzetworzonej stali chirurgicznej, która nie powoduje uczuleń oraz przyspiesza gojenie ucha. Jest to szczególnie istotne u osób uczulonych na nikiel. Każda para kolczyków zapakowana jest w sterylne, jednorazowe opakowanie. Produkty do przekłuwania uszu stosowane w Dodent Kosmetyka w Łodzi są produkowane, pakowane i sterylizowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.
kobieta, ucho, kolczyk
Oprócz tradycyjnej metody przekłuwania pistoletem oferujemy Państwu najnowszy system do przekłuwania uszu BLOMDAHL. System ten opracował kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z plastiku medycznego, z zerową (0%) zawartością niklu, dzięki czemu wyeliminowaliśmy możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel. Kolczyki z plastiku medycznego są szczególnie zalecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel. Ponadto przed każdym zabiegiem przekłuwania uszu przeprowadzana jest indywidualna konsultacja z kosmetyczką, podczas której klient zostaje poinformowany o przebiegu zabiegu, oraz zapoznaje się z zasadami pielęgnacji uszu po zabiegu.
Przeciwskazania do przekłuwania uszu:
  • choroby wirusowe przenoszone droga krwi: np. chorzy na AIDS, wirusowe zapalenie wątroby
  • ciężkie wyniszczające choroby, np. nowotworowe
  • chorzy z zaburzeniami krzepnięcia krwi, zarówno z hemofilią, jak i zaburzeniami polekowymi ( długotrwałe przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych)
  • schorzenie planowanego miejsca zabiegu
  • skłonność do tworzenia blizn przyrosłych czy keloidów – choroby alergiczne ( szczególnie na metal)
  • chorzy w ostrej fazie zakażeń ( nawet ostry katar)
  • choroby przewlekłe w okresie zaostrzenia: układu krążenia, nerek, cukrzyca