Stylizacja okolicy oczu

Henna brwi i rzęs – Dodent Łódź
Trwała na rzęsy – Dodent Łódź
Semi-permanentne tuszowanie – Dodent Łódź
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 – Dodent Łódź makijaż, kobieta, jabłko, oczy

Henna brwi i rzęs – Dodent Łódź
W Dodent Kosmetyka wykonujemy klasyczny zabieg farbowania brwi i rzęs. Kolor użytej do zabiegu henny dobieramy indywidualnie do typu urody klientki. Zabieg taki pozwala uzyskać precyzyjny kształt brwi i zamaskować niedosknałości takie jak prześwity w brwiach czy ich zbyt jasne zabarwienie. Poprzez zastosowanie henny na brwi rysy twarzy stają się wyraźniejsze, zaakcentowane. Henna na rzęsach wydobywa ich kolor, przez co stają się dłuższe i wyglądają na gęstsze. Oczy odzwierciedlają naszą duszę, więc już dziś zapraszamy na podkreślenie ich naturalnego piękna. Przeciwskazania do zabiegu henny: – stany zapalne i alergiczne w okolicy oczu – choroby zakaźne – otarcia i uszkodzenia wokół oczu (krostki, strupki, świeżo wydepilowane brwi) – zaczerwienienie i opuchnięcie powiek – szkła kontaktowe założone podczas momentu farbowania – uczulenie na hennę (przed przystąpieniem pierwszy raz do zabiegu lub po upływie bardzo długiego czasu od ostatniego farbowania należy przeprowadzić próbę uczuleniową. Polega ona na nałożeniu niewielkiej ilości preparatu za uchem, następnie należy odczekać 48 godzin. Jeśli miejsce nałożenia pozostaje nie zmienione oraz nie ma odczucia świądu można wykonać zabieg) Częstotliwość: Zależy od tempa wzrostu włosa, minimalny odstęp między kolejną henną to 3 tygodnie.
Trwała na rzęsy – Dodent Łódź
Jest to nowoczesny zabieg inaczej zwany trwałą ondulacją stosowaną na rzęsach. Jego efektem jest podkręcenie rzęs na okres ok 6-8 tygodni. W ten sposób można uzyskać efekt „otworzenia” oka oraz optycznego wydłużenia rzęs. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba podkręcać rzęs zalotką. Po dwóch dniach od trwałej na rzęsy polecamy wykonanie henny co wzmocni efekt upiększenia. Zabieg polecany jest dla pań o podatnych, krótkich ale gęstych rzęsach oraz dla tych, które posiadają długie, proste i niesforne włoski. Przeciwwskazania: bardzo rzadkie i słabe rzęsy, wrażliwe oczy, stany zapalne i alergiczne w okolicy oczy, jęczmień, stany po zabiegach okulistycznych, uczulenie na lateks, soczewki kontaktowe założone podczas zabiegu.
Semi-permanentne tuszowanie – Dodent Łódź
Jest kolejnym nowoczesnym zabiegiem polegającym na „oblepieniu” naturalnych rzęs w 100% wodoodpornym fluidem oraz serum rewitalizującym, co zastępuje codzienne pracochłonne malowanie rzęs! W zależności od ilości nałożonych warstw możemy uzyskać indywidualny, od naturalnego po teatralny, efekt. Główną zaletą zabiegu jest odstawienie tuszu do rzęs na okres 3-4 tyg. Użyty preparat jest wodoodporny, nie kruszy się i jest bezpieczny dla struktury rzęs. Efektem jest przedłużenie, pogrubienie i zagęszczenie rzęs. Semi-premanentne tuszowanie można wykorzystać także przy przedłużaniu rzęs metodą 1:1. Tuszując rzęsy dolne możemy wyrównać widoczną różnicę pomiędzy rzęsami doklejonymi a naturalnymi. Wskazania po zabiegu: – nie używać w okolicy oczu tłustych substancji (olejki, mleczka, kremy), – unikać zbyt wysokich temperatur (sauna, solarium), – nie trzeć oczu, unikać gniecenia rzęs, – 48 godzin od aplikacji produktu unikać kontaktu oczu z wodą, – nie usuwać fluidu samodzielnie, jego zdjęcie jest wliczone w cenę zabiegu. Przeciwskazania: – bardzo krótkie i słabe rzęsy naturalne – infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze oka lub jego bezpośredniej okolicy – zespół suchego oka- Trichotillomania- nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs.
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 – Dodent Łódź
Ten z pozoru prosty zabieg polega na przyklejeniu jednej rzęsy preparowanej do każdej naturalnej  rzęsy. Pozwala to na przedłużenie, zagęszczenie i pogrubienie własnych rzęs. Jest alternatywą dla tradycyjnego ich malowania ponieważ doczepione rzęsy są idealnie czarne. Ich długość i grubość dobierana jest indywidualnie do każdej klientki tak, by nie obciążać rzęs naturalnych. Rzęsy stosowane do zabiegu wykonane są z włosia wyczesywanego z norek syberyjskich, przez co są delikatne i lekkie natomiast efekt końcowy zabiegu jest wyjątkowo naturalny. Rzęsy metodą 1:1 są idealnym rozwiązaniem nie tylko na wielkie wyjścia takie jak ślub, sylwester czy urlop. Doskonale sprawdzają się również u pan, które na co dzień marzą o spektakularnym spojrzeniu.   Przeciwwskazania do zabiegu: – alergia na klej – bardzo krótkie i słabe rzęsy naturalne – infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze oka lub jego bezpośredniej okolicy – zespół suchego oka – Trichotillomania- nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs   – Szkła kontaktowe NIE SĄ przeciwwskazaniem do zabiegu, należy je tylko ściągnąć podczas jego trwania   UWAGA Przed zabiegiem należy wykonać bezpłatną próbę uczuleniową na klej. Rzęsa utrzymuje się do momentu obumarcia rzęsy naturalnej czyli ok. 2 miesiące. Ponieważ każda rzęsa jest w innej fazie wzrostu dla utrzymania efektu rzęsy należy dopełnić po ok.3-4 tygodniach.