Makijaże

Makijaż dzienny 
Makijaż wieczorowy
Makijaż okazjonalny/ślubny/fotograficzny
Makijaż próbny
Makijaż specjalny

makijaż, kobieta, jabłko, oczy

Makijaże tradycyjne – Dodent Łódź
Makijaż – z francuskiego ‚maquiller’ oznacza fałszowanie. Makijaż wykonany w naszym gabinecie pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej walory i zamaskować niedoskonałości. Makijaż profesjonalny wykonany w salonie wyróżnia się pracą na bardzo dobrych kosmetykach, wiedzą i umiejętnościami w doborze użytych preparatów oraz przedłużoną trwałością. W Dodent Kosmetyka wykonujemy makijaże dzienne, wieczorowe i ślubne. Na specjalne życzenie klientki możemy wykonać również makijaż niestandardowy, ozdobny bądź karnawałowy.
Makijaż dzienny
Polecany dla aktywnych Pań, którym zależy na doskonałym i świeżym wyglądzie przez cały dzień. Makijaż subtelny i bardzo naturalny.
Makijaż wieczorowy
Jest jednym z makijaży okazjonalnych bardziej zdecydowany i wyrazisty w doborze kolorystycznym. Dostosowywany do dyskotekowego lub stłumionego i nastrojowego oświetlenia.
Makijaż okazjonalny/ślubny/fotograficzny
Makijaż ślubny jest jednym z najbardziej pracochłonnych makijaży kosmetycznych. Łączy on w sobie makijaż dzienny – naturalny, fotograficzny – przystosowany do blasku flesza aparatu oraz wieczorowy dostosowany do żarówkowego, sztucznego oświetlenia. Powinien być subtelny i romantyczny, o stonowanej kolorystyce by nie przyćmić, a podkreślić urodę panny młodej. Makijaż okazjonalny/fotograficzny polecany jest dla osób pozujących do zdjęć. Dąży do zatuszowania niedoskonałości i nadaje twarzy trójwymiarowy wygląd na zdjęciu.
Makijaż próbny
To spotkanie, na którym omawiane są wszystkie wymagania klientki dotyczące makijażu z uwzględnieniem jej typu urody i ubioru danego dnia. Wykonujemy makijaż i nanosimy ewentualną korektę wg gustu klientki. Cena makijażu próbnego jest taka sama jak cena wybranego makijażu – dziennego, wieczorowego lub okolicznościowego. Klientka musi sprawdzić czy czuje się dobrze w wybranych kolorach oraz określić jego maksymalną trwałość.
Makijaż specjalny
Na specjalne życzenie klientki możemy wykonać makijaż pobudzający wyobraźnię, może być to np. wymyślny makijaż karnawałowy, hi-fashion.